Prosinec 2013

VGS - Přihlášení

7. prosince 2013 v 13:58 | Elis |  Competitions
Takže,
rozhodla jsem se uspořádat VGS ten kdo neví tak Velkou Graficou Soutěž :). Byla bych ráda, kdyby jste se zůčastnili, protože ceny budou opravdu super! :) Tak třeba ten kdo získá 1. místo tak určitě vyhraje náramek s napásem vlastního výběru a barvy si taky bude moc vybrat. Ostatní ceny nemám vymyšlené, ale v průběhu soutěže je přidám, takže poukd máte zájem tak napište do komentářů:
Přezdívku
Blog
Email
Všechny vaše výtvory z téhle soutěže posílejte na email: poradna-massugar@email.cz
Každé kolo bude na jiné téma, které se dozvíte společně s lidmi, kteří nepostupují a postupují. Byla bych moc ráda, kdyby jste se přihlásili. :))!!


Sobota - 7. prosince - 2013

7. prosince 2013 v 13:16 | Elis |  Diary
Tak tu máme první várku sněhu, teda alespoň u nás je tomu tak. Začalo to včera k večeru když jsem byla na zpěvu. Dneska ráno jsem zavolala mojí kámošce a šly jsme nakoupit takový ty zbytečný věci :D. No a teď je odpoledne a já nevím co budu dělat... teda jako měla bych dodělat obrázek k talentovkám a pak jsem chtěla jít na procházku, ale nějak se mi nechce nic dělat, ale přitom chce :D. Chtěla bych něco vyrábět, ale jaksi nevím co. Celkem by mě zajímalo kdy opraví ten blog.cz :P Páč mám pro vás menší překvapení, který nehodlám dělat tejden -_- :D takže ho sem přidám až blog bude fungovat, doufám že ještě někdy bude fungovat jako :D. Venku už zase chumelí. Už se těším až zase půjdu do školy a ze sněhu se stane ta hnusná šedohnědá břečka a bude to namrzlý na silnici a bude to nehorázně klouzat. Přemýšlím, že možná půjdu s někým ven a nebo půjdu fotit do přírody nový fotky, jak sebe, tak přírodu a nebo pojedu k babičce. Nějak se nemůžu rozhodnout :D. Každopádně venku je pořádná zima! Když jsem šla na nákup zbytečnostítak jsem měla na sobě legíny, ryfle, mikinu a budu s epicí a byla mi stejně zima :D nevím jak to je u vás, ale tady fakt strašná zima :D. Zítra jedu nakoupit dárky s kámoškou kterou jsem od prázdnin neviděla, tak se na sebe těšíme. Určitě uděláme nějaký fotky a pak je sem přidám :)Momentálně tu pořírám věci co jsem dostala k Mikuláši. no na to jak jsem byla "hodná" tak mám zásoby sladkýho na celej prosinec. Mám toho celkem dost a pořád ujídám,ale ono to nechce nějak mizet :((( :D. Ještě 2 týdny a pak jsou vánoční prázdniny a na ně bych si pro vás chtěla připravit něco speciálního,ale ještě nevím co, to zatím vymyslím :). Kolik je u vás cm sněhu? U nás moc ne:) podívejte se sami na fotku, co jsem fotila dneska ráno. Tak páčko
Elis :))


POZASTAVENO

6. prosince 2013 v 19:28 | Elis
Ahoj všichni :)
rozhodla jsem se blog nachvíli pozastavit..nevím na jak dlouho, le určitě všichni blogeři ví, že blog.cz blbne a články se přidávají asi tak za 12 hodin od publikování a na blogu se nedá nic měnit. Takže nachvíli blog pozastavím a potom zase budu aktivní :) zatím si pro vás připravím několik článků :)