Color Bug nebo Hairchalk?

5. února 2014 v 9:35 | Elis |  Tutorials
Ahoj holky! Určitě jste alespoň jednou zatoužily mít jinou barvu vlasů, ať už jenom ombé, pramínek, melíry nebo rovnou celou hlavu. Většině holkám (i mě) rodiče nechtěj nechat barvit vlasy aby se nám neničily už dá se říct od dětství. Včera jsem listovala aktuálním číslem Bravíčka a našla jsem, jak si obarvit vlasy řekněme skoro přírodně. Pokud chceš něco víc investovat, doporučuji si koupit věcičku s názvem Color Bug, která ti vydrží opravdu dlouho!:) V dobře uchopitelném tvaru je křída vyrobená přímo na barvení vlasů a vydrží na vlasech /alespoň myslím :D/ více umytí.


Sice tahle hračička stojí 549 Kč, ale je opravdu vydrží na více použití. Dalším důvodem proč to stojí tolik peněž je : 1. U nás je to novinka 2. Je od Kevina Murphyho, takže vlastně kupujeme jeho značku :D :P.
Já osobně přemýšlím, že si Color Bug koupím, ale za nějaký čas, né hned. Další vynález na bezpečné barvení vlasů se jmenuje Hairchalk a je od značky L´Oréal Professionnel. Je to suchá křídá (opět) na vlasy, ale oproti Color Bug je podle mého názoru malá a nevydrží přílíš dlouo (v porovnání s Color Bug). Má tvar obyčejné křídy, kde hrozí ,že se zlomí (pokud jste šikovní jako já je tak riziko 99% :DD). Tenhle kousek křídystojí 405 Kč. Když uvažujete o koupení Hairchalku doporučuju koupit rovnou celý set, protože obsahuje (ten na obrázku) 36 suchých kříd a stojí cca 625 Kč.
Objednat set si můžete na pro-clipper.com .

A co když nemám tolik oeněz na utrácení????
Taknezoufej! :) Podobnou službu ti udělají i obyčejné suché křídy :) . Ty určitě znáš :). Sice nevydrží tolik umytí jako předchozí, ale má to výhodu. Můžeš častěji měnit barvu vlasů :) . !Ale pozor! Suché křídy vysušují vlasy, takže pokud si chceš "křídovat" vlasy častěji, kup si nějakou masku nebo vyživovací přípravek na vlay. A jak na to? Tady máte postup :) :


a pokud nevíš jak si obarvit vlasy tak tady máš 4 typy :))


I já jsem podlehla krátkodobému barvené vlasů a určitě vyskouším ty suché křídy :)
ZDROJ: obrázky použity z Bravíčka :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama